VPE-0.3 Manual Tilting 0-90 Degree Welding Positioner
✧ Selelekela
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | VPE-0.3 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba 300kg |
| Bophara ba tafole | 600 mm |
| Enjene ea ho potoloha | 0.37 kw |
| Lebelo la ho potoloha | 0.3-3 rpm |
| Enjene e sekamelang | Ka letsoho |
| Lebelo la ho sekamisa | Ka letsoho |
| Sekhutlo sa ho sekamisa | 0~90° |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa ho ema ka thoko | 50 mm |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa matla a khoheli | 50 mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| Dikgetho | Sekotjana sa ho tjheseletsa |
| Tafole e otlolohileng | |
| Sebaka sa haeteroliki sa li-axis tse 3 |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Bakeng sa kgwebo ya matjhaba, Weldsuccess e sebedisa letshwao lohle le tummeng la dikarolo tse setseng ho netefatsa hore di-rotator tsa ho welding di phela nako e telele. Esita le dikarolo tse setseng di robehile kamora dilemo tse ngata hamorao, mosebelisi wa ho qetela le yena a ka nkela dikarolo tse setseng sebaka habonolo mmarakeng wa lehae.
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, Ho potoloha pele, Ho potoloha morao, Ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, Mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Jwalo ka moetsi wa WELDSUCCESS, re hlahisa sebaka sa ho tjheseletsa ho tloha ho seha dipoleiti tsa tshepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ya mechini, masoba a ho tjhesa, kopano, ho penta le teko ya ho qetela.
Ka tsela ena, re tla laola ts'ebetso eohle ea tlhahiso e tlas'a sistimi ea rona ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015. Le ho netefatsa hore moreki oa rona o fumana lihlahisoa tsa boleng bo holimo.
✧ Hobaneng o lokela ho re kgetha
Ho tloha ka 2006, re fetisitse tsamaiso ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015, re laola boleng ho tloha lipoleiting tsa tšepe tsa thepa ea pele. Ha sehlopha sa rona sa thekiso se fetisetsa taelo ho sehlopha sa tlhahiso, ka nako e ts'oanang se tla hloka tlhahlobo ea boleng ho tloha poleiting ea tšepe ea pele ho isa tsoelo-peleng ea lihlahisoa tsa ho qetela. Sena se tla netefatsa hore lihlahisoa tsa rona li fihlela litlhoko tsa bareki.
Ka nako e ts'oanang, lihlahisoa tsohle tsa rona li fumane tumello ea CE ho tloha ka 2012, kahoo re ka romela kantle ho naha 'marakeng oa Europeam ka bolokolohi.
✧ Merero e Fetileng




