Sethapo sa ho tjheseletsa sa tanka sa CR-50
✧ Selelekela
Sethara sa ho tjheseletsa sa dithane tse 50 ke sesebediswa se ikgethang se sebediswang ho tshehetsa le ho potoloha di-workpiece tse kgolo tse nang le di-cylindrical nakong ya tshebetso ya ho tjheseletsa. Ka tlase ke kakaretso e qaqileng ya dibopeho tsa yona, ditlhaloso le ditshebediso:
Likarolo tsa Bohlokoa
- Bokgoni ba ho Jara:
- E etselitsoe ho tšehetsa meroalo e fihlang ho lithane tse 50, e leng se etsang hore e lokele lits'ebetso tse fapaneng tsa indasteri tse boima.
- Lirolo tse potolohang:
- Hangata e na le lirolara tse peli tse tsamaisoang ka matla tse nolofalletsang ho potoloha ha mosebetsi ka mokhoa o boreleli le o laoloang.
- Sebaka sa Roller se Fetohang:
- E dumella ho iketsetsa hore e lekane bophara le bolelele bo fapaneng ba phaephe, e leng se ntlafatsang ho tenyetseha ha tsona.
- Taolo ea Lebelo:
- E hlomelitsoe ka litsamaiso tse feto-fetohang tsa lebelo ho fetola lebelo la ho potoloha, ho netefatsa maemo a matle a ho tjheseletsa.
- Kaho e Matla:
- E hahiloe ka thepa e matla haholo ho mamella meroalo e boima le ho netefatsa ho tšoarella ha nako e telele.
- Mekhoa ea Polokeho:
- E kenyelletsa likarolo tse kang tšireletso e feteletseng, litsamaiso tsa ho emisa maemo a tšohanyetso, le metheo e tsitsitseng ho thibela likotsi.
Litlhaloso
- Bokgoni ba ho Jara:lithane tse 50
- Bophara ba rolara:Ka kakaretso e tloha ho 200 ho isa ho 400 mm, ho latela moralo.
- Lebelo la ho Potoloha:Hangata e ka fetoloa, hangata e tloha ho limilimithara tse 'maloa ho isa ho limithara tse' maloa ka motsotso.
- Phepelo ea motlakase:Hangata e tsamaisoa ke li-motor tsa motlakase, 'me litlhaloso li fapana ho latela moetsi.
Likopo
- Kaho ea Liphaephe:E sebelisoa haholo lefapheng la oli le khase bakeng sa ho tjheseletsa liphaephe tse kholo.
- Tlhahiso ea Tanka:E loketse ho haha le ho tjheseletsa litanka tse kgolo tsa polokelo le dijana tsa kgatello.
- Kaho ea likepe:E sebelisoa hangata libakeng tsa likepe bakeng sa ho tjheseletsa likarolo tsa sekepe le likarolo tse kholo.
- Tlhahiso ea Lisebelisoa tse Boima:E sebelisoa ho etseng mechini e meholo le lisebelisoa tsa indasteri.
Melemo
- Boleng bo Ntlafetseng ba ho Weld:Ho potoloha ho tsitsitseng ho thusa ho welds tse ts'oanang, ho fokotsa diphoso.
- Bokgoni bo Eketsehileng:E fokotsa ho sebetsana le letsoho mme e potlakisa tshebetso ya ho tjheseletsa.
- Ho feto-fetoha ha maemo:E tsamaisana le mekhoa e fapaneng ea ho tjheseletsa, ho kenyeletsoa MIG, TIG, le ho tjheseletsa ka arc e ka tlas'a metsi.
Haeba o hloka tlhahisoleseding e batsi mabapi le mehlala e itseng, bahlahisi, kapa litataiso tsa ts'ebetso, ikutloe u lokolohile ho botsa!
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | Rolara ea ho tjheseletsa ea CR-50 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba lithane tse 50 |
| Ho kenya Bokhoni-Drive | Boholo ba lithane tse 25 |
| Ho kenya Bokhoni-Idler | Boholo ba lithane tse 25 |
| Boholo ba sekepe | 300~5000mm |
| Fetola Tsela | Phetoho ea bolt |
| Matla a ho Potoloha ha Motlakase | 2*2.2 KW |
| Lebelo la ho Potoloha | 100-1000mm/motsotso |
| Taolo ea lebelo | Mokhanni oa maqhubu a feto-fetohang |
| Mabili a roller | Lisebelisoa tsa Tšepe |
| Boholo ba rolara | Ø500*200mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 15m |
| 'Mala | E etselitsoeng uena |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
| Setifikeiti | CE |
✧ Tšobotsi
1. Sebaka sa rolara se ka fetoloang se thusa haholo ho lokisa dirolara pakeng tsa mmele o moholo e le hore dirolara tsa bophara bo fapaneng di ka lokiswa hodima dirolara tse tshwanang ntle le ho reka rolara ya phaephe e nngwe ya boholo.
2. Tlhahlobo ea khatello ea maikutlo e entsoe 'meleng o tiileng bakeng sa ho leka bokhoni ba mojaro oa foreimi eo boima ba liphaephe bo itšetlehileng ka eona.
3. Lirolara tsa polyurethane li sebelisoa sehlahisoa sena hobane lirolara tsa polyurethane li hanela boima 'me li ka sireletsa bokaholimo ba liphaephe hore li se ke tsa ngoathoa ha li ntse li bilikoa.
4. Mokgwa wa phini o sebediswa ho phinisetsa dirolara tsa polyurethane foreiming e kgolo.
5. Seteishene se ka fetoloang se sebediswa ho lokisa bophahamo ba Foreimi e Tiileng ho latela tlhoko le tlhoko ya ho tjheseletsa phaephe le ho latela boemo ba boiketlo ba motjhini wa ho tjheseletsa e le hore se ka fana ka botsitso bo phahameng ka ho fetisisa.
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
1. Variable Frequency Drive e tsoa ho cha ea Danfoss / Schneider.
2. Li-motor tsa ho potoloha le ho tilring ke mofuta oa Invertek / ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
Likarolo tsohle tse setseng li ka nkeloa sebaka habonolo 'marakeng oa lehae oa basebelisi ba ho qetela.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le hole le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, ho potoloha pele, ho potoloha morao, ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
4.Re boetse re eketsa konopo e 'ngoe ea ho emisa maemong a tšohanyetso lehlakoreng la 'mele oa mochini, sena se tla netefatsa hore mosebetsi o ka emisa mochini ka lekhetlo la pele hang ha kotsi efe kapa efe e hlaha.
5. Sistimi eohle ea rona ea taolo e nang le tumello ea CE ho ea 'marakeng oa Europe.









