Meqolo ea ho tjheseletsa ea CR-60
✧ Selelekela
Sethara sa ho tjheseletsa sa setso sa dithane tse 60 ke sesebediswa se boima se reretsweng ho tshehetsa le ho potoloha di-workpiece tse kgolo tse nang le di-cylindrical nakong ya tshebetso ya ho tjheseletsa. Mona ke kakaretso ya dibopeho, ditlhaloso le ditshebediso tsa sona:
Likarolo tsa Bohlokoa
- Bokgoni ba ho Jara:
- E etselitsoe ho sebetsana le boima ba lithane tse fihlang ho tse 60, e leng se etsang hore e lokele lits'ebetso tse boima tsa indasteri.
- Lirolo tse potolohang:
- Hangata ho na le lirolara tse peli tse tsamaisoang ka matla tse fanang ka potoloho e laoloang ea mosebetsi.
- Sebaka sa Roller se Fetohang:
- E lumella ho amohela bophara le bolelele bo fapaneng ba liphaephe.
- Taolo ea Lebelo:
- E hlomelitsoe ka taolo ea lebelo le feto-fetohang bakeng sa ho lokisa lebelo la ho potoloha ka nepo, ho ntlafatsa boleng ba ho tjheseletsa.
- Kaho e Matla:
- E hahiloe ka thepa e matla haholo ho mamella meroalo e boima le ho fana ka botsitso.
- Likarolo tsa Polokeho:
- E kenyeletsa mekhoa ea polokeho e kang tšireletso e feteletseng, likonopo tsa ho emisa ka tšohanyetso, le metheo e tsitsitseng ho thibela ho kobeha.
Litlhaloso
- Bokgoni ba ho Jara:lithane tse 60
- Bophara ba rolara:E fapana, hangata e ka ba 200-400 mm
- Lebelo la ho Potoloha:Hangata e ka fetoloa, ho tloha ho limilimithara tse 'maloa ho isa ho limithara tse' maloa ka motsotso
- Phepelo ea motlakase:Hangata e tsamaisoa ke li-motor tsa motlakase; litlhaloso li ka fapana ho latela moetsi
Likopo
- Kaho ea Liphaephe:E sebelisoa indastering ea oli le khase bakeng sa ho tjheseletsa liphaephe tse kholo.
- Tlhahiso ea Tanka:E loketse ho haha le ho tjheseletsa litanka tse kgolo tsa polokelo le dijana tsa kgatello.
- Kaho ea likepe:Ke hiriloe indastering ea kaho ea likepe bakeng sa ho tjheseletsa likarolo tsa likepe le likarolo tse ling tse kholo.
- Tlhahiso ea Mechine e Meholo:E sebelisoa ho etseng mechini le lisebelisoa tse kholo.
Melemo
- Boleng bo Ntlafalitsoeng ba ho Welding:Ho potoloha ho tsitsitseng ho thusa ho fihlella ho tjheseletsa ho ts'oanang.
- Bokgoni bo Eketsehileng:E fokotsa ho sebetsana le letsoho mme e potlakisa tshebetso ya ho tjheseletsa.
- Ho feto-fetoha ha maemo:E ka sebelisoa ka mekhoa e fapaneng ea ho tjheseletsa, ho kenyeletsoa MIG, TIG, le ho tjheseletsa ka arc e ka tlas'a metsi.
Haeba o hloka tlhahisoleseding e batsi mabapi le mehlala e itseng, bahlahisi, kapa litataiso tsa ts'ebetso, ikutloe u lokolohile ho botsa!
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | Rolara ea ho tjheseletsa ea CR-60 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba lithane tse 60 |
| Ho kenya Bokhoni-Drive | Boholo ba lithane tse 30 |
| Ho kenya Bokhoni-Idler | Boholo ba lithane tse 30 |
| Boholo ba sekepe | 300~5000mm |
| Fetola Tsela | Phetoho ea bolt |
| Matla a ho Potoloha ha Motlakase | 2*2.2 KW |
| Lebelo la ho Potoloha | 100-1000mm/motsotso |
| Taolo ea lebelo | Mokhanni oa maqhubu a feto-fetohang |
| Mabili a roller | Lisebelisoa tsa Tšepe |
| Boholo ba rolara | Ø500*200mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 15m |
| 'Mala | E etselitsoeng uena |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
| Setifikeiti | CE |
✧ Tšobotsi
1. Sebaka sa rolara se ka fetoloang se thusa haholo ho lokisa dirolara pakeng tsa mmele o moholo e le hore dirolara tsa bophara bo fapaneng di ka lokiswa hodima dirolara tse tshwanang ntle le ho reka rolara ya phaephe e nngwe ya boholo.
2. Tlhahlobo ea khatello ea maikutlo e entsoe 'meleng o tiileng bakeng sa ho leka bokhoni ba mojaro oa foreimi eo boima ba liphaephe bo itšetlehileng ka eona.
3. Lirolara tsa polyurethane li sebelisoa sehlahisoa sena hobane lirolara tsa polyurethane li hanela boima 'me li ka sireletsa bokaholimo ba liphaephe hore li se ke tsa ngoathoa ha li ntse li bilikoa.
4. Mokgwa wa phini o sebediswa ho phinisetsa dirolara tsa polyurethane foreiming e kgolo.
5. Seteishene se ka fetoloang se sebediswa ho lokisa bophahamo ba Foreimi e Tiileng ho latela tlhoko le tlhoko ya ho tjheseletsa phaephe le ho latela boemo ba boiketlo ba motjhini wa ho tjheseletsa e le hore se ka fana ka botsitso bo phahameng ka ho fetisisa.
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
1. Variable Frequency Drive e tsoa ho cha ea Danfoss / Schneider.
2. Li-motor tsa ho potoloha le ho tilring ke mofuta oa Invertek / ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
Likarolo tsohle tse setseng li ka nkeloa sebaka habonolo 'marakeng oa lehae oa basebelisi ba ho qetela.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le hole le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, ho potoloha pele, ho potoloha morao, ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
4.Re boetse re eketsa konopo e 'ngoe ea ho emisa maemong a tšohanyetso lehlakoreng la 'mele oa mochini, sena se tla netefatsa hore mosebetsi o ka emisa mochini ka lekhetlo la pele hang ha kotsi efe kapa efe e hlaha.
5. Sistimi eohle ea rona ea taolo e nang le tumello ea CE ho ea 'marakeng oa Europe.










