Setokisi sa Mohatla oa Hlooho bakeng sa Mosebetsi oa Long Beam
✧ Selelekela
1. Sesebediswa sa ho tjheseletsa sa mohatla wa hlooho ke tharollo ya motheo bakeng sa ho potoloha dikotwana tsa mosebetsi.
2. Tafole ea mosebetsi e ka potoloha (ka 360°) e lumellang karolo ea mosebetsi ho kopanngoa boemong bo botle ka ho fetisisa, 'me lebelo la ho potoloha ka enjene ke taolo ea VFD.
3. Nakong ea ho tjheseletsa, re ka boela ra fetola lebelo la ho potoloha ho latela litlhoko tsa rona. Lebelo la ho potoloha e tla ba ponts'o ea dijithale lebokoseng la taolo ea letsoho le hole.
4. Ho ya ka phapang ya bophara ba phaephe, e ka boela ya kenya di-chuck tse 3 tsa mehlahare ho tshwara phaephe.
5. Sebaka se tsitsitseng sa bophahamo, tafole e potolohang e otlolohileng, li-positioner tsa ho lokisa bophahamo tsa li-axis tse 3 tsa letsoho kapa tsa haeteroliki kaofela li fumaneha ho Weldsuccess Ltd.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | STWB-06 ho isa ho STWB-500 |
| Bokgoni ba ho retelehela | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T / 30T / 50T boholo |
| Bophara ba tafole | 1000 mm ~ 2000mm |
| Enjene ea ho potoloha | 0.75 kw ~11 kw |
| Lebelo la ho potoloha | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| Dikgetho | Sebaka sa hlooho se otlolohileng |
| Sebaka sa ho tjheseletsa sa li-axis tse 2 | |
| Sebaka sa haeteroliki sa li-axis tse 3 |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Bakeng sa kgwebo ya matjhaba, Weldsuccess e sebedisa letshwao lohle le tummeng la dikarolo tse setseng ho netefatsa hore di-rotator tsa ho welding di phela nako e telele. Esita le dikarolo tse setseng di robehile kamora dilemo tse ngata hamorao, mosebelisi wa ho qetela le yena a ka nkela dikarolo tse setseng sebaka habonolo mmarakeng wa lehae.
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, ho potoloha pele, ho potoloha morao, mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
✧ Hobaneng o lokela ho re kgetha
Weldsuccess e 'nile ea fana ka li-Welding Positioners tsa boleng bo holimo, Li-Welding Roller tsa Likepe, Wind Tower Welding Rotator, Li-Pipe le Tank Tunring Rolls, Welding Column Boom, Welding Manipulator le Cnc Cutting Machine ho ea indastering ea machaba ea Welding, cutting le production ka lilemo tse mashome. Re ka etsa tšebeletso e ikhethileng.
Lisebelisoa tsohle tsa Weldsuccess tse netefalitsoeng ke CE/UL ka hare ho setsi sa rona sa ISO9001:2015 (litifikeiti tsa UL/CSA lia fumaneha ha li kopuoa).
Ka lefapha le felletseng la boenjiniere ho kenyeletsoa le mefuta e fapaneng ea Baenjiniere ba Mekaniki ba litsebi, Litsebi tsa CAD, Baenjiniere ba Taolo le ba Mananeo a Khomphutha.
✧ Merero e Fetileng
Jwalo ka moetsi wa WELDSUCCESS, re hlahisa sebaka sa ho tjheseletsa ho tloha ho seha dipoleiti tsa tshepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ya mechini, masoba a ho tjhesa, kopano, ho penta le teko ya ho qetela.
Ka tsela ena, re tla laola ts'ebetso eohle ea tlhahiso e tlas'a sistimi ea rona ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015. Le ho netefatsa hore moreki oa rona o fumana lihlahisoa tsa boleng bo holimo.








