VPE-0.1 Positioner e Nyenyane e ka Sireletsoang ea 100kg
✧ Selelekela
Sesebediswa se senyenyane sa ho tjheseletsa sa 100kg ke sesebediswa se nkehang habobebe sa ho tjheseletsa sa mofuta o le mong, boima ba sona le bona bo bobebe, kahoo re ka se tsamaisa habonolo ho latela ditlhoko tsa ho tjheseletsa. Voltage ya ho tjheseletsa e ka ba 110V, 220V le 380V jj. voltage e ikgethileng.
Lebelo la ho potoloha le ka fetoloa ke konopo. Mosebetsi a ka beha lebelo le loketseng la ho potoloha ho latela litlhoko tsa ho tjheseletsa.
Nakong ea ho tjheseletsa ka letsoho, tataiso ea ho potoloha e ka laoloa ke switch ea pedal ea leoto. Ho bonolo haholoanyane hore mosebetsi a fetole tataiso ea ho potoloha.
1. Sehokelo sa ho tjheseletsa sa gear se tloaelehileng sa axis tse 2 ke tharollo ea motheo bakeng sa ho sekamisa le ho potoloha likarolo tsa mosebetsi.
2. Tafole ea mosebetsi e ka potoloha (ka 360°) kapa ea sekamisoa (ka 0 – 90°) e lumellang karolo ea mosebetsi ho kopanngoa boemong bo botle ka ho fetisisa, 'me lebelo la ho potoloha ka enjene ke taolo ea VFD.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | VPE-0.1 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba 100kg |
| Bophara ba tafole | 400 mm |
| Enjene ea ho potoloha | 0.18 kw |
| Lebelo la ho potoloha | 0.4-4 ka motsotso |
| Enjene e sekamelang | Ka letsoho |
| Lebelo la ho sekamisa | Ka letsoho |
| Sekhutlo sa ho sekamisa | 0~90°degree |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa ho ema ka thoko | 50 mm |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa matla a khoheli | 50 mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| Dikgetho | Sekotjana sa ho tjheseletsa |
| Tafole e otlolohileng | |
| Sebaka sa haeteroliki sa li-axis tse 3 |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, Ho potoloha pele, Ho potoloha morao, Ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, Mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Sehahi se senyenyane sa ho tjheseletsa se sebetsa ka bobebe ke sa dikotwana tse nyane tsa mosebetsi, sehahi sa ho tjheseletsa sa boima ba 100kg se nang le ho potoloha ha enjene le ho sekamisa ka letsoho, sistimi ya ho sekamisa e nang le mabili a letsoho le le leng ho lokisa sekurufu, sekurufu sa ho lokisa gear, e le hore sehahi se fihlelle sekhutlo sa ho sekamisa sa 0-90 degrees. Esita le ho sekamisa ho etsoa ka mabili a letsoho, empa ka sekurufu sa letsoho le gear, ho bonolo ho se lokisa.
Weldsuccess e hlahisa sebaka sa ho welding ho tsoa thekong ea lipoleiti tsa tšepe tsa mantlha le ho seha ha CNC. Ka tumello ea IS0 9001:2015, re laola boleng ka tsoelo-pele e 'ngoe le e 'ngoe ea tlhahiso.
✧ Merero e Fetileng









