Sesebelisi sa ho Welding sa VPE-5 se nang le Angle ea ho Tilting ea Degree ea 0-90
✧ Selelekela
1.Mojaro oa ho kenya tjheseletso ea lithane tse 5 o nang le li-gear tse peli tse matla tsa ho sekamisa bakeng sa ho sekamisa ka enjene.
2.Sebaka sena sa ho tjheseletsa sa axis e nang le enjene tse 2 se nang le bophara ba tafole ba 1500mm.
3. Ho potoloha tafole ka 360° le ho sekamela ka 0 - 90° ho netefatsa hore karolo ea mosebetsi e ea sebakeng se setle ka ho fetisisa bakeng sa ho tjheseletsa.
4. Lebelo la ho potoloha ke pontsho ya dijithale mme le laolwa ke VFD. Lebelo le ka fetolwa lebokoseng la taolo ya letsoho le hole ho latela ditlhoko tsa ho tjheseletsa.
5. Re boetse re fana ka li-chucks tsa ho tjheseletsa bakeng sa ho tjheseletsa liphaephe tsa flange.
6. Sebaka se tsitsitseng sa mofuta oa bophahamo, tafole ea ho potoloha e otlolohileng le libaka tsa ho fetola bophahamo tsa li-axis tse 3 tsa letsoho kapa tsa haeteroliki kaofela lia fumaneha.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | VPE-5 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba 5000kg |
| Bophara ba tafole | 1500 mm |
| Enjene ea ho potoloha | 3 kw |
| Lebelo la ho potoloha | 0.05-0.5 ka motsotso |
| Enjene e sekamelang | 3 kw |
| Lebelo la ho sekamisa | 0.14 ka motsotso |
| Sekhutlo sa ho sekamisa | 0~90°/ 0~120°degree |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa ho ema ka thoko | 200 mm |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa matla a khoheli | 150 mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| Dikgetho | Sekotjana sa ho tjheseletsa |
| Tafole e otlolohileng | |
| Sebaka sa haeteroliki sa li-axis tse 3 |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
1. Variable Frequency Drive e tsoa ho cha ea Danfoss / Schneider.
2. Li-motor tsa ho potoloha le ho tilring ke mofuta oa Invertek / ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
Likarolo tsohle tse setseng li ka nkeloa sebaka habonolo 'marakeng oa lehae oa basebelisi ba ho qetela.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le hole le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, ho potoloha pele, ho potoloha morao, ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
4.Re boetse re eketsa konopo e 'ngoe ea ho emisa maemong a tšohanyetso lehlakoreng la 'mele oa mochini, sena se tla netefatsa hore mosebetsi o ka emisa mochini ka lekhetlo la pele hang ha kotsi efe kapa efe e hlaha.
5. Sistimi eohle ea rona ea taolo e nang le tumello ea CE ho ea 'marakeng oa Europe.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Jwalo ka moetsi wa WELDSUCCESS, re hlahisa sebaka sa ho tjheseletsa ho tloha ho seha dipoleiti tsa tshepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ya mechini, masoba a ho tjhesa, kopano, ho penta le teko ya ho qetela.
Ka tsela ena, re tla laola ts'ebetso eohle ea tlhahiso e tlas'a sistimi ea rona ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015. Le ho netefatsa hore moreki oa rona o fumana lihlahisoa tsa boleng bo holimo.
✧ Merero e Fetileng



