Boima ba ho Welding Pipe Positioner ea Boima ba 10 Ton e Iketsang ka Pontšo ea Taolo ea Lebelo la Dijithale
✧ Selelekela
1. Sebaka sa ho tjheseletsa litsoeng se entsoe haholo-holo ka yuniti e potolohang ea tafole e sebetsang le yuniti e sekamisang le sistimi ea taolo ea motlakase.
2. Ka ho sekamisa le ho potoloha ka enjene, sehahi sa ho welding sa litsoeng se ka etsa karolo ea mosebetsi sebakeng se loketseng sa mosebetsi.
3. Ho potoloha ha tafole ya mosebetsi ho laolwa ka phetoho ya maqhubu a sa hlokeng kgato ho fihlella lebelo le letle la ho tjheseletsa.
4. Ho sebelisa lebokose la taolo ea hole ho hlokomela ts'ebetso ea hole ea tafole ea mosebetsi, ho ka boela ha hokahana le mechini e sebetsang ho phethahatsa ts'ebetso ea khokahano.
5. Behella ka thoko sebopeho sa ho hokahanya mosebetsi le manipulator le ho leketlisa mochini oa ho tjheseletsa o iketsang ho fihlela setsi sa ho tjheseletsa o iketsang.
6. Indasteri ea ts'ebeliso ho kenyeletsoa sejana sa khatello, tšepe, matla a motlakase, indasteri ea lik'hemik'hale, sebopeho sa mechini le tšepe.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | AHVPE-10 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba 10000kg |
| Bophara ba tafole | 2000 mm |
| Phetoho ea bophahamo ba bohareng | Ka letsoho ka bolt / Hydraulic |
| Enjene ea ho potoloha | 3 kw |
| Lebelo la ho potoloha | 0.05-0.5 ka motsotso |
| Enjene e sekamelang | 4 kw |
| Lebelo la ho sekamisa | 0.14rpm |
| Sekhutlo sa ho sekamisa | 0~90°/ 0~120°degree |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa ho ema ka thoko | 200 mm |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa matla a khoheli | 400 mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| 'Mala | E etselitsoeng uena |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
| Dikgetho | Sekotjana sa ho tjheseletsa |
| Tafole e otlolohileng | |
| Sebaka sa haeteroliki sa li-axis tse 3 |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Bakeng sa kgwebo ya matjhaba, Weldsuccess e sebedisa letshwao lohle le tummeng la dikarolo tse setseng ho netefatsa hore di-rotator tsa ho welding di phela nako e telele. Esita le dikarolo tse setseng di robehile kamora dilemo tse ngata hamorao, mosebelisi wa ho qetela le yena a ka nkela dikarolo tse setseng sebaka habonolo mmarakeng wa lehae.
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1.Ka tlwaelo sebaka sa ho tjheseletsa se nang le lebokose la taolo ya letsoho le switjha ya maoto.
2. Lebokose le le leng la letsoho, mosebetsi a ka laola mesebetsi ea Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, hape a na le ponts'o ea lebelo la ho potoloha le mabone a motlakase.
3. Khabinete eohle ea motlakase ea tjheseletsa e entsoeng ke Weldsuccess Ltd ka boeona. Lintho tse ka sehloohong tsa motlakase kaofela li tsoa ho Schneider.
4. Ka linako tse ling re ne re etsa sebaka sa ho tjheseletsa ka taolo ea PLC le li-gearbox tsa RV, tse ka sebelisoang hammoho le roboto.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Jwalo ka moetsi, re hlahisa di-rotator tsa ho tjheseletsa ho tloha ho seha dipoleiti tsa tshepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ya mechini, masoba a ho tjhesa, kopano, ho penta le teko ya ho qetela.
Ka tsela ena, re tla laola ts'ebetso eohle ea tlhahiso e tlas'a sistimi ea rona ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015. Le ho netefatsa hore moreki oa rona o fumana lihlahisoa tsa boleng bo holimo.
✧ Merero e Fetileng










