Sesebelisi sa ho Welding sa VPE-2 se nang le Angle ea ho Tilting ea Degree ea 0-135 le Chuck ea Jaw ea 3
✧ Selelekela
1.Sebaka sa rona sa ho tjheseletsa se nang le mahlaku a 3 se tla thusa haholo bakeng sa ho tjheseletsa phaephe le di-flange.
2. Seteishene sa ho welding sa bokgoni ba mojaro sa 2Ton se sekamisang angle e tloaelehileng ke 0-90 degree, mme ho ya ka kopo ya moreki, e ka boela ya ba 0-135 degree.
3.Ka tafole e bophara ba 1300mm, lebelo la ho potoloha e tla ba 0.12-1.2 rpm, lebelo la ho potoloha le etsoa ka ho bala ha dijithale mme le ka fetoloa lebokoseng la taolo la letsoho le hole ho latela ditlhoko tsa ho tjheseletsa.
4. Sesepa sa pedal sa leoto le le leng se fanoa hammoho ho laola tsela ea ho potoloha bakeng sa ho tjheseletsa ka letsoho ka linako tse ling.
5. 'Mala o entsoeng ka mokhoa o ikhethileng oa ho penta o fumaneha ho Weldsuccess Ltd.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | VPE-2 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba 2000kg |
| Bophara ba tafole | 1200 mm |
| Enjene ea ho potoloha | 1.1 kw |
| Lebelo la ho potoloha | 0.05-0.5 ka motsotso |
| Enjene e sekamelang | 1.5 kw |
| Lebelo la ho sekamisa | 0.67 rpm |
| Sekhutlo sa ho sekamisa | 0~90°/ 0~120°degree |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa ho ema ka thoko | 150 mm |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa matla a khoheli | 100 mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| Dikgetho | Sekotjana sa ho tjheseletsa |
| Tafole e otlolohileng | |
| Sebaka sa haeteroliki sa li-axis tse 3 |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
1. Ho laola lebelo la ho potoloha, drive ya maqhubu a feto-fetohang ke letshwao la Danfoss.
2. Enjene e potolohang le e sekametseng e tsoa ho Invertek ka tumello e felletseng ea CE.
3. Dikarolo tsa motlakase tsa taolo di tswa ho Schneider.
4. Likarolo tsohle tse setseng li ka nkeloa sebaka habonolo bakeng sa mosebelisi oa ho qetela 'marakeng oa bona oa lehae.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, Ho potoloha pele, Ho potoloha morao, Ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, Mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Jwalo ka moetsi wa WELDSUCCESS, re hlahisa sebaka sa ho tjheseletsa ho tloha ho seha dipoleiti tsa tshepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ya mechini, masoba a ho tjhesa, kopano, ho penta le teko ya ho qetela.
Ka tsela ena, re tla laola ts'ebetso eohle ea tlhahiso e tlas'a sistimi ea rona ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015. Le ho netefatsa hore moreki oa rona o fumana lihlahisoa tsa boleng bo holimo.
✧ Merero e Fetileng



