Pipe Hydraulic Welding Positioner Boima ba Moroalo o nang le Bophara ba Tafole ba 1000mm
✧ Selelekela
1. Mochini ona o sebelisetsoa ho tjheseletsa habonolo, o ka kopanya ka mochini oa ho tjheseletsa, oa ho tjheseletsa ka matla
2. Sekoti se ka sekamelang ho tloha ho 0 ho isa ho 120°, se potoloha ka 360° ke VFD.
3. Tekanyetso ea motlakase ke 380V-3PH-50HZ, empa re ka etsa 110-575V ho latela tlhoko ea hau.
4. E etsa hore mosebetsi o be boemong bo phethahetseng bakeng sa ho tjheseletsa.
5. E paka boleng ba ho tjheseletsa mme e fokotsa mosebetsi wa ho tjheseletsa mme e ntlafatsa tlhahiso.
6. Sebaka sa ho sekamisa gear ea motlakase se nang le algle ea ho sekamisa ea 0-90°
7. Lebokose la taolo ea letsoho le hole le taolo ea pedal ea maoto.
8. Lebelo le sa fetoheng la ho potoloha ha tafole le se nang mehato
9. 100% e ncha ho tsoa ho moetsi oa pele
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | AHVPE-20 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba 2000kg |
| Bophara ba tafole | 1000 mm |
| Tsela ea ho phahamisa | Silindara ea haeteroliki |
| Silindara ea ho phahamisa | Lisilindara tse le 'ngoe |
| Setoroko sa setsi sa ho phahamisa | 600~1470 mm |
| Tsela ea ho potoloha | Enjene ea 1.5 KW |
| Tsela e sekametseng | Silindara ea haeteroliki |
| Silindara e sekamisang | Lisilindara tse le 'ngoe |
| Sekhutlo sa ho sekamisa | 0~90° |
| Tsela ea taolo | Taolo ea letsoho e hole |
| Switch ea leoto | E |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| 'Mala | E etselitsoeng uena |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
| Dikgetho | Sekotjana sa ho tjheseletsa |
| Tafole e otlolohileng | |
| Sebaka sa haeteroliki sa li-axis tse 3 |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Bakeng sa kgwebo ya matjhaba, Weldsuccess e sebedisa letshwao lohle le tummeng la dikarolo tse setseng ho netefatsa hore di-rotator tsa ho welding di phela nako e telele. Esita le dikarolo tse setseng di robehile kamora dilemo tse ngata hamorao, mosebelisi wa ho qetela le yena a ka nkela dikarolo tse setseng sebaka habonolo mmarakeng wa lehae.
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1.Ka tlwaelo sebaka sa ho tjheseletsa se nang le lebokose la taolo ya letsoho le switjha ya maoto.
2. Lebokose le le leng la letsoho, mosebetsi a ka laola mesebetsi ea Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, hape a na le ponts'o ea lebelo la ho potoloha le mabone a motlakase.
3. Khabinete eohle ea motlakase ea tjheseletsa e entsoeng ke Weldsuccess Ltd ka boeona. Lintho tse ka sehloohong tsa motlakase kaofela li tsoa ho Schneider.
4. Ka linako tse ling re ne re etsa sebaka sa ho tjheseletsa ka taolo ea PLC le li-gearbox tsa RV, tse ka sebelisoang hammoho le roboto.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Jwalo ka moetsi, re hlahisa di-rotator tsa ho tjheseletsa ho tloha ho seha dipoleiti tsa tshepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ya mechini, masoba a ho tjhesa, kopano, ho penta le teko ya ho qetela.
Ka tsela ena, re tla laola ts'ebetso eohle ea tlhahiso e tlas'a sistimi ea rona ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015. Le ho netefatsa hore moreki oa rona o fumana lihlahisoa tsa boleng bo holimo.
✧ Merero e Fetileng











