Sebaka sa ho Welding sa Hydraulic Lifting Pipe Return 2Ton se nang le Mehlape e 3 ea Chuck
✧ Selelekela
Sesebediswa sa ho tjheseletsa sa ho phahamisa phaephe ya hydraulic ke sesebediswa se ikgethang se sebediswang mesebetsing ya ho tjheseletsa ho beha le ho potoloha diphaephe kapa di-workpiece tsa cylindrical bakeng sa ho tjheseletsa. Se kenyeletsa mekgwa ya ho phahamisa ya hydraulic ho phahamisa le ho tshehetsa phaephe, hammoho le bokgoni ba ho tjheseletsa bakeng sa ho potoloha ho laolwang nakong ya tshebetso ya ho tjheseletsa.
Mona ke likarolo tse ling tsa bohlokoa le litšobotsi tsa hydraulic lifting pipe turning welding positioner:
- Mokhoa oa ho Phahamisa Hydraulic: Sebaka seo se nang le li-cylinder tsa hydraulic kapa li-jack tsa hydraulic tse fanang ka matla a ho phahamisa le ho tšehetsa phaephe. Sistimi ea hydraulic e lumella taolo e nepahetseng le ho lokisa bophahamo ba phaephe.
- Sistimi ea ho Tlama Liphaephe: Sebaka seo se behang lintho hangata se kenyelletsa sistimi ea ho tlama e bolokang phaephe e le sebakeng sa eona ka mokhoa o sireletsehileng nakong ea ho tjheseletsa. Sena se tiisa botsitso 'me se thibela motsamao kapa ho thella nakong ea ts'ebetso ea ho potoloha.
- Bokgoni ba ho Potoloha: Sebaka se bulela ho potoloha ho laolwang ha phaephe, se fana ka phihlello e bonolo maemong le dikhutlong tse fapaneng tsa ho tjheseletsa. Lebelo la ho potoloha le tataiso di ka fetolwa ho latela ditlhoko tsa ho tjheseletsa.
- Sebaka se Lokisoang: Sebaka seo se hlophisitsweng hangata se na le likarolo tse ka fetoloang tse kang ho sekamela, bophahamo, le ho hokahanya axis ea potoloho. Litokiso tsena li nolofalletsa ho beha phaephe hantle, ho netefatsa phihlello e ntle bakeng sa ho tjheseletsa mahlakoreng 'ohle.
- Sistimi ea Taolo: Sebaka se ka 'na sa ba le sistimi ea taolo e lumellang basebetsi ho fetola ho phahamisa ha hydraulic, lebelo la ho potoloha, le liparamente tse ling. Sena se fana ka taolo e nepahetseng holim'a ts'ebetso ea ho tjheseletsa.
Li-positioner tsa ho tjheseletsa tsa ho phahamisa liphaephe tsa hydraulic li sebelisoa hangata liindastering tse kang oli le khase, kaho ea liphaephe le tlhahiso. Li etselitsoe ka ho khetheha ho tjheseletsa liphaephe tse bophara bo boholo kapa likarolo tsa mosebetsi tse silindara, tse kang liphaephe, lijana tsa khatello le litanka tsa polokelo.
Li-positioner tsena li ntlafatsa bokhoni le polokeho ea ts'ebetso ea ho tjheseletsa ka ho fana ka tšehetso e tsitsitseng, ho potoloha ho laoloang, le phihlello e bonolo mahlakoreng 'ohle a mosebetsi. Mokhoa oa ho phahamisa ka hydraulic o nolofalletsa ho beha le ho lokisa bophahamo ka nepo, ha bokhoni ba ho potoloha bo lumella li-welder ho fihlela li-weld tse tsitsitseng le tsa boleng bo holimo.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | EHVPE-20 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba 2000kg |
| Bophara ba tafole | 1000 mm |
| Tsela ea ho phahamisa | Silindara ea haeteroliki |
| Silindara ea ho phahamisa | Lisilindara tse le 'ngoe |
| Setoroko sa setsi sa ho phahamisa | 600~1470 mm |
| Tsela ea ho potoloha | Enjene ea 1.5 KW |
| Tsela e sekametseng | Silindara ea haeteroliki |
| Silindara e sekamisang | Lisilindara tse le 'ngoe |
| Sekhutlo sa ho sekamisa | 0~90° |
| Tsela ea taolo | Taolo ea letsoho e hole |
| Switch ea leoto | E |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| 'Mala | E etselitsoeng uena |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
| Dikgetho | Sekotjana sa ho tjheseletsa |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Bakeng sa kgwebo ya matjhaba, Weldsuccess e sebedisa letshwao lohle le tummeng la dikarolo tse setseng ho netefatsa hore di-rotator tsa ho welding di phela nako e telele. Esita le dikarolo tse setseng di robehile kamora dilemo tse ngata hamorao, mosebelisi wa ho qetela le yena a ka nkela dikarolo tse setseng sebaka habonolo mmarakeng wa lehae.
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1.Ka tlwaelo sebaka sa ho tjheseletsa se nang le lebokose la taolo ya letsoho le switjha ya maoto.
2. Lebokose le le leng la letsoho, mosebetsi a ka laola mesebetsi ea Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop, hape a na le ponts'o ea lebelo la ho potoloha le mabone a motlakase.
3. Khabinete eohle ea motlakase ea tjheseletsa e entsoeng ke Weldsuccess Ltd ka boeona. Lintho tse ka sehloohong tsa motlakase kaofela li tsoa ho Schneider.
4. Ka linako tse ling re ne re etsa sebaka sa ho tjheseletsa ka taolo ea PLC le li-gearbox tsa RV, tse ka sebelisoang hammoho le roboto.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Jwalo ka moetsi, re hlahisa di-rotator tsa ho tjheseletsa ho tloha ho seha dipoleiti tsa tshepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ya mechini, masoba a ho tjhesa, kopano, ho penta le teko ya ho qetela.
Ka tsela ena, re tla laola ts'ebetso eohle ea tlhahiso e tlas'a sistimi ea rona ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015. Le ho netefatsa hore moreki oa rona o fumana lihlahisoa tsa boleng bo holimo.
✧ Merero e Fetileng










