Sebaka sa Letoto le Otlolohileng
✧ Selelekela
1. Sesebelisi sa ho tjheseletsa se hodimo ke tharollo ya motheo bakeng sa ho potoloha ha dikotwana tsa mosebetsi.
2. Tafole ea mosebetsi e ka potoloha (ka 360°) e lumellang karolo ea mosebetsi ho kopanngoa boemong bo botle ka ho fetisisa, 'me lebelo la ho potoloha ka enjene ke taolo ea VFD.
3. Nakong ea ho tjheseletsa, re ka boela ra fetola lebelo la ho potoloha ho latela litlhoko tsa rona. Lebelo la ho potoloha e tla ba ponts'o ea dijithale lebokoseng la taolo ea letsoho le hole.
4. Ho ya ka phapang ya bophara ba phaephe, e ka boela ya kenya di-chuck tse 3 tsa mehlahare ho tshwara phaephe.
5. Sebaka se tsitsitseng sa bophahamo, tafole e potolohang e otlolohileng, li-positioner tsa ho lokisa bophahamo tsa li-axis tse 3 tsa letsoho kapa tsa haeteroliki kaofela li fumaneha ho Weldsuccess Ltd.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | Ho tloha HB-06 ho isa ho HB-500 |
| Bokgoni ba ho retelehela | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T / 30T / 50T boholo |
| Bophara ba tafole | 1000 mm ~ 2000mm |
| Enjene ea ho potoloha | 0.75 kw ~ 11 kw |
| Lebelo la ho potoloha | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| Dikgetho | Sebaka sa hlooho se otlolohileng |
| Sebaka sa ho tjheseletsa sa li-axis tse 2 | |
| Sebaka sa haeteroliki sa li-axis tse 3 |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Bakeng sa kgwebo ya matjhaba, Weldsuccess e sebedisa letshwao lohle le tummeng la dikarolo tse setseng ho netefatsa hore di-rotator tsa ho welding di phela nako e telele. Esita le dikarolo tse setseng di robehile kamora dilemo tse ngata hamorao, mosebelisi wa ho qetela le yena a ka nkela dikarolo tse setseng sebaka habonolo mmarakeng wa lehae.
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Tafole ea ho tjheseletsa e otlolohileng e nang le lebokose le le leng la taolo ea letsoho le hole ho laola lebelo la ho potoloha, ho potoloha pele, ho potoloha morao, mabone a motlakase le ho emisa maemong a tšohanyetso.
2. Ka khabineteng ea motlakase, mosebetsi a ka laola switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo ea Mathata, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3. Switch ea pedal ea maoto ke ho laola tsela eo potoloho e tsamaeang ka eona.
4. Tafole eohle e otlolohileng e nang le sesebelisoa sa ho theha motheo bakeng sa khokahano ea ho tjheseletsa.
5. Ka PLC le RV reducer ho sebetsa le Robot e fumaneha hape ho Weldsuccess LTD.
✧ Merero e Fetileng
WELDSUCCESS LTD ke moetsi oa pele ea amohetsoeng ke ISO 9001:2015, lisebelisoa tsohle tse hlahisitsoeng ka ho seha lipoleiti tsa tšepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ea mechini, masoba a ho phunya, kopano, pente le liteko tsa ho qetela. Tsoelo-pele e 'ngoe le e 'ngoe ka taolo e tiileng ea boleng ho netefatsa hore moreki e mong le e mong o tla fumana lihlahisoa tse khotsofetseng.
Mosebetsi oa tafole ea ho tjheseletsa e otlolohileng hammoho le boom ea kholomo ea ho tjheseletsa bakeng sa ho phuthela o fumaneha ho Weldsuccess LTD.








