Lirolara tsa ho Welding tsa Pipe tse Boima tsa 300T tse nang le Phetoho ea Bolt
✧ Selelekela
1. Sejana se tloaelehileng se na le yuniti e le 'ngoe ea sejana se khannang e nang le enjene, yuniti e le 'ngoe ea ho reteleha e sa sebetseng, motheo oa foreimi ea tšepe, le sistimi ea taolo ea motlakase.
2. Yuniti eohle ea ho khanna le ea ho se sebetse e nang le mabili a roller a thepa ea PU, e tla netefatsa hore e sebelisoa nako e telele.
3. Mabili a roller a thepa ea tšepe a fumaneha bakeng sa kopo e khethehileng.
4. Mabili ohle a PU kapa lebili la Tšepe a tla lokisoa ka liboutu tsa sehlopha sa 12.9 motheong.
5. Lebokose la taolo la letsoho le hole le nang le mesebetsi ya ho kgutlela pele, ho kgutlela morao, pontsho ya lebelo la ho kgutlela morao, ho emisa ka nako e le nngwe, ho emisa ka nako e le nngwe le ho seta botjha.
6. Bakeng sa lirolara tsena tsa ho tjheseletsa tse boima, re boetse re fana ka lebokose la taolo ea letsoho le se nang mohala ka moamoheli oa lets'oao oa sebaka sa 30m.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | Rolara ea ho tjheseletsa ea CR-300 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba lithane tse 300 |
| Ho kenya Bokhoni-Drive | Boholo ba lithane tse 150 |
| Ho kenya Bokhoni-Idler | Boholo ba lithane tse 150 |
| Boholo ba sekepe | 1000~6000mm |
| Fetola Tsela | Phetoho ea bolt |
| Matla a ho Potoloha ha Motlakase | 2*5.5 KW |
| Lebelo la ho Potoloha | 100-1000mm/motsotso |
| Taolo ea lebelo | Mokhanni oa maqhubu a feto-fetohang |
| Mabili a roller | Lisebelisoa tsa Tšepe |
| Boholo ba rolara | Ø700*300mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 15m |
| 'Mala | E etselitsoeng uena |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
| Setifikeiti | CE |
✧ Tšobotsi
1. Sehlahisoa sa lirolara tsa ho welding tsa liphaephe se na le letoto le fapaneng le latelang, mohlala, mokhoa oa ho ikamahanya le maemo, o ka fetoloang, koloi, e sekametseng le e thibelang ho thellisoa.
2. Sehlopha sa lirolara tsa ho tjheseletsa tsa liphaephe tse tloaelehileng se khona ho sebelisoa ho fihlela bophara bo fapaneng ba mosebetsi, ka ho fetola sebaka se bohareng ba lirolara, ka masoba a likurufu a bolokiloeng kapa kurufu ea loto.
3. Ho itshetlehile ka tshebediso e fapaneng, bokaholimo ba rolara bo na le mefuta e meraro, PU/RABBER/TS'EPE LEBELE.
4. Lirolara tsa ho tjheseletsa liphaephe li sebelisoa haholo bakeng sa ho tjheseletsa liphaephe, ho bentša lirolara tsa tanka, ho penta lirolara tsa ho tjheseletsa le ho kopanya lirolara tsa ho tjheseletsa litanka tsa khetla ea rolara ea cylindrical.
5. Mochini o tjheseletsang diphaephe o ka laola hammoho le disebediswa tse ding.
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
1. Variable Frequency Drive e tsoa ho cha ea Danfoss / Schneider.
2. Li-motor tsa ho potoloha le ho tilring ke mofuta oa Invertek / ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
Likarolo tsohle tse setseng li ka nkeloa sebaka habonolo 'marakeng oa lehae oa basebelisi ba ho qetela.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le hole le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, ho potoloha pele, ho potoloha morao, ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
4.Re boetse re eketsa konopo e 'ngoe ea ho emisa maemong a tšohanyetso lehlakoreng la 'mele oa mochini, sena se tla netefatsa hore mosebetsi o ka emisa mochini ka lekhetlo la pele hang ha kotsi efe kapa efe e hlaha.
5. Sistimi eohle ea rona ea taolo e nang le tumello ea CE ho ea 'marakeng oa Europe.
✧ Merero e Fetileng











