Lirolo tsa ho Welding tsa Pipe tsa CR-40 tsa tokiso ea Bolt
✧ Selelekela
1. Koloi e le 'ngoe le sehokelo se le seng se pakiloeng hammoho.
2. Taolo ea letsoho le hole le pedal ea maoto.
3. Phetoho ea bolt bakeng sa lijana tse fapaneng tsa bophara.
4.Lebelo le feto-fetohang le se nang mohato la karolo e khannoang.
5. Lebelo la ho potoloha ha koloi ka ho bala dijithale.
6. Likarolo tsa elektroniki tsa maemo a holimo tse tsoang ho Schneider.
7.100% e ncha ho tsoa ho moetsi oa pele
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | Rolara ea ho tjheseletsa ea CR-40 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba lithane tse 40 |
| Ho kenya Bokhoni-Drive | Boholo ba lithane tse 20 |
| Ho kenya Bokhoni-Idler | Boholo ba lithane tse 20 |
| Boholo ba sekepe | 500~4500mm |
| Fetola Tsela | Phetoho ea bolt |
| Matla a ho Potoloha ha Motlakase | 2*1.5 KW |
| Lebelo la ho Potoloha | 100-1000mm/motsotso |
| Taolo ea lebelo | Mokhanni oa maqhubu a feto-fetohang |
| Mabili a roller | Lisebelisoa tsa Tšepe |
| Boholo ba rolara | Ø500*200mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 15m |
| 'Mala | E etselitsoeng uena |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
| Setifikeiti | CE |
✧ Tšobotsi
1. Sebaka sa rolara se ka fetoloang se thusa haholo ho lokisa dirolara pakeng tsa mmele o moholo e le hore dirolara tsa bophara bo fapaneng di ka lokiswa hodima dirolara tse tshwanang ntle le ho reka rolara ya phaephe e nngwe ya boholo.
2. Tlhahlobo ea khatello ea maikutlo e entsoe 'meleng o tiileng bakeng sa ho leka bokhoni ba mojaro oa foreimi eo boima ba liphaephe bo itšetlehileng ka eona.
3. Lirolara tsa polyurethane li sebelisoa sehlahisoa sena hobane lirolara tsa polyurethane li hanela boima 'me li ka sireletsa bokaholimo ba liphaephe hore li se ke tsa ngoathoa ha li ntse li bilikoa.
4. Mokgwa wa phini o sebediswa ho phinisetsa dirolara tsa polyurethane foreiming e kgolo.
5. Seteishene se ka fetoloang se sebediswa ho lokisa bophahamo ba Foreimi e Tiileng ho latela tlhoko le tlhoko ya ho tjheseletsa phaephe le ho latela boemo ba boiketlo ba motjhini wa ho tjheseletsa e le hore se ka fana ka botsitso bo phahameng ka ho fetisisa.
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
1. Variable Frequency Drive e tsoa ho cha ea Danfoss / Schneider.
2. Li-motor tsa ho potoloha le ho tilring ke mofuta oa Invertek / ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
Likarolo tsohle tse setseng li ka nkeloa sebaka habonolo 'marakeng oa lehae oa basebelisi ba ho qetela.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le hole le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, ho potoloha pele, ho potoloha morao, ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
4.Re boetse re eketsa konopo e 'ngoe ea ho emisa maemong a tšohanyetso lehlakoreng la 'mele oa mochini, sena se tla netefatsa hore mosebetsi o ka emisa mochini ka lekhetlo la pele hang ha kotsi efe kapa efe e hlaha.
5. Sistimi eohle ea rona ea taolo e nang le tumello ea CE ho ea 'marakeng oa Europe.
✧ Merero e Fetileng










