Sesebelisi sa ho Welding sa lithane tse 3 se nang le li-Chucks tse 1000mm
✧ Selelekela
1. Seteishene se tloaelehileng sa ho tjheseletsa sa 3Ton se nang le bophara ba tafole ba 1400mm.
2. Bophara ba tafole le bophahamo ba setsi lia fumaneha ho motho ka mong.
3. Sehlopha sa rona sa botekgeniki se ka boela sa rala boholo ba T-shot ea tafole, sebaka le sebopeho ho latela tlhaiso-leseling ea likarolo tsa mosebetsi, e le hore ho be bonolo hore mosebelisi oa ho qetela a kenye karolo ea mosebetsi ho li-positioner tsa rona tsa ho tjheseletsa.
4. Lebokose le le leng la taolo ea letsoho le hole le taolo ea pedal ea leoto le le leng li tla romelloa hammoho le mochini.
5. Sebaka se tsitsitseng sa bophahamo, tafole e potolohang e otlolohileng, li-positioner tsa ho lokisa bophahamo tsa li-axis tse 3 tsa letsoho kapa tsa haeteroliki kaofela li fumaneha ho Weldsuccess Ltd.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | VPE-3 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba 3000kg |
| Bophara ba tafole | 1400 mm |
| Enjene ea ho potoloha | 1.5 kw |
| Lebelo la ho potoloha | 0.05-0.5 ka motsotso |
| Enjene e sekamelang | 2.2 kw |
| Lebelo la ho sekamisa | 0.23 rpm |
| Sekhutlo sa ho sekamisa | 0~90°/ 0~120°degree |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa ho ema ka thoko | 200 mm |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa matla a khoheli | 150 mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| Dikgetho | Sekotjana sa ho tjheseletsa |
| Tafole e otlolohileng | |
| Sebaka sa haeteroliki sa li-axis tse 3 |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Likarolo tsohle tsa rona tsa ho hira li tsoa k'hamphaning e tummeng ea machabeng, 'me e tla etsa bonnete ba hore mosebelisi oa ho qetela a ka nkela likarolo tse ling sebaka habonolo 'marakeng oa bona oa lehae.
1. Sesebelisoa sa ho fetola maqhubu se tsoa ho cha ea Danfoss.
2. Enjene e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dielemente tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, Ho potoloha pele, Ho potoloha morao, Ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, Mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Ho tloha ka 2006, 'me ho latela sistimi ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015, re laola boleng ba lisebelisoa tsa rona ho tloha lipoleiting tsa tšepe tsa pele, tsoelo-pele ea tlhahiso ka' ngoe kaofela re e-na le mohlahlobi ea e laolang. Sena se boetse se re thusa ho fumana khoebo e eketsehileng 'marakeng oa machaba.
Ho fihlela joale, lihlahisoa tsohle tsa rona li amohetsoe ke CE 'marakeng oa Europe. Ke tšepa hore lihlahisoa tsa rona li tla u thusa tlhahiso ea merero ea hau.
✧ Merero e Fetileng



