Lirolo tsa Pipe tsa ho Wellisa tsa Selfing tse 200 Ton
✧ Selelekela
1. Lirolara tsa rona tsa ho tjheseletsa li paka rolara e le 'ngoe ea drive le rolara e le 'ngoe ea idler hammoho e le sete e le 'ngoe e rekisoang.
2. Taolo ea letsoho e hole, Taolo ea letsoho ea radio le taolo ea pedal ea maoto kaofela lia fumaneha.
3. Likarolo tsa elektroniki tsa maemo a holimo tse tsoang ho Schneider ho netefatsa hore li sebelisoa nako e telele.
4. Lebelo la ho potoloha ha di-drive tsa rona tsa ho lokisa di-tank roll le maemong a dijithale.
5.100% e ncha ho tsoa ho moetsi oa pele - WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Haeba bolelele ba phaephe ea hau e le 'ngoe bo feta limithara tse 8, re khothaletsa hore u khethe rolara e le 'ngoe ea ho khanna le lirolara tse peli tsa idler tseo u ka li tšehetsang.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | SAR - Rolara ea ho Welding ea 200 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Bongata ba lithane tse 200 |
| Ho kenya Bokhoni-Drive | Bongata ba lithane tse 100 |
| Ho kenya Bokhoni-Idler | Bongata ba lithane tse 100 |
| Boholo ba sekepe | 1500~8000mm |
| Fetola Tsela | Rolara e iketsang |
| Matla a ho Potoloha ha Motlakase | 7.5 KW |
| Lebelo la ho Potoloha | Pontšo ea dijithale ea 100-1000mm/min |
| Boholo ba rolara | Ø500*280mm |
| Taolo ea lebelo | Mokhanni oa maqhubu a feto-fetohang |
| Mabili a roller | Tšepe e koahetsoeng ka mofuta oa PU |
| Sistimi ea taolo | Lebokose la taolo ea letsoho le hole le switjha ea pedal ea maoto |
| 'Mala | RAL3003 E KHUBELU & 9005 E NTŠO / E IKHETHILENG |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
| Dikgetho | Bokgoni bo boholo ba bophara |
| Motheo oa mabili a tsamaeang a enjene | |
| Lebokose la taolo ea letsoho le se nang mohala |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Bakeng sa kgwebo ya matjhaba, Weldsuccess e sebedisa letshwao lohle le tummeng la dikarolo tse setseng ho netefatsa hore di-rotator tsa ho welding di phela nako e telele. Esita le dikarolo tse setseng di robehile kamora dilemo tse ngata hamorao, mosebelisi wa ho qetela le yena a ka nkela dikarolo tse setseng sebaka habonolo mmarakeng wa lehae.
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, Pele, Ho kgutlela morao, Mabone a Matla le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
4. Lebokose la taolo la letsoho le se nang mohala lea fumaneha haeba ho hlokahala.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Jwalo ka moetsi, re hlahisa di-rotator tsa ho tjheseletsa ho tloha ho seha dipoleiti tsa tshepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ya mechini, masoba a ho tjhesa, kopano, ho penta le teko ya ho qetela.
Ka tsela ena, re tla laola ts'ebetso eohle ea tlhahiso e tlas'a sistimi ea rona ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015. Le ho netefatsa hore moreki oa rona o fumana lihlahisoa tsa boleng bo holimo.
✧ Merero e Fetileng











