Lirolo tsa ho Welding tsa Pipe tsa Lithane tse 10 tse Iketsetsang ho Ikamahanya le 2800 Mm bakeng sa Tora ea Moea
✧ Selelekela
1. Bophara ba sekepe bo ka hare ho 320-2800 mm.
2. Sete e le 'ngoe e tsamaisoang ka motlakase / Sete e le 'ngoe e sa sebetseng / Sistimi ea taolo ea motlakase.
3. Bareki ba ka iketsetsa li-rotator tsa ho welding tsa lithane tse 10 ho latela litlhaloso tsa bona.
Sejana sa ho tjheseletsa sa dithane tse 4.10 se laolwang ka lebokose la letsoho le pedale ya maoto.
5. Lebili la rabara kapa la tšepe ka mor'a ho le lokisa
6. Sethara sa ho tjheseletsa sa ho ikamahanya le maemo se bonolo ho se sebetsa.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | Rolara ea ho Welding ea SAR -10 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba lithane tse 10 |
| Ho kenya Bokhoni-Drive | Boholo ba lithane tse 5 |
| Ho kenya Bokhoni-Idler | Boholo ba lithane tse 5 |
| Boholo ba sekepe | 320~2800mm |
| Fetola Tsela | Rolara e iketsang |
| Matla a ho Potoloha ha Motlakase | 1.1 KW |
| Lebelo la ho Potoloha | Pontšo ea dijithale ea 100-1000mm/min |
| Boholo ba rolara | Ø300*150mm |
| Taolo ea lebelo | Mokhanni oa maqhubu a feto-fetohang |
| Mabili a roller | Tšepe e koahetsoeng ka mofuta oa PU |
| Sistimi ea taolo | Thapo ea pedale ea maoto ea 8m |
| 'Mala | E etselitsoeng uena |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
| Dikgetho | Bokgoni bo boholo ba bophara |
| Motheo oa mabili a tsamaeang a enjene | |
| Lebokose la taolo ea letsoho le se nang mohala |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Bakeng sa kgwebo ya matjhaba, Weldsuccess e sebedisa letshwao lohle le tummeng la dikarolo tse setseng ho netefatsa hore di-rotator tsa ho welding di phela nako e telele. Esita le dikarolo tse setseng di robehile kamora dilemo tse ngata hamorao, mosebelisi wa ho qetela le yena a ka nkela dikarolo tse setseng sebaka habonolo mmarakeng wa lehae.
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, Pele, Ho kgutlela morao, Mabone a Matla le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
4. Lebokose la taolo la letsoho le se nang mohala lea fumaneha haeba ho hlokahala.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Jwalo ka moetsi, re hlahisa di-rotator tsa ho tjheseletsa ho tloha ho seha dipoleiti tsa tshepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ya mechini, masoba a ho tjhesa, kopano, ho penta le teko ya ho qetela.
Ka tsela ena, re tla laola ts'ebetso eohle ea tlhahiso e tlas'a sistimi ea rona ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015. Le ho netefatsa hore moreki oa rona o fumana lihlahisoa tsa boleng bo holimo.
✧ Merero e Fetileng







