Sebaka sa ho tjheseletsa sa 100kg le 1000kg
✧ Selelekela
Sesebediswa sa ho tjheseletsa sa 100kg ke sesebediswa se sebediswang mesebetsing ya ho tjheseletsa ho beha le ho potoloha di-workpiece tse boima ba ho fihla ho 100 kg.
Sesebediswa sa ho tjheseletsa sa 1000kg ke sesebediswa se sebediswang mesebetsing ya ho tjheseletsa ho beha le ho potoloha di-workpiece tse boima ba ho fihla ho 1-t0n (dikhilograma tse 1,000).
Ho sebelisa tjheseletso ea bokhoni bona ho ntlafatsa katleho le ho nepahala ha ts'ebetso ea tjheseletso. E fana ka sethala se tsitsitseng sa ho beha mosebetsi, ho lumella ba tjheseletsang ho sebetsa ho tsoa mahlakoreng a mangata le ho fihlela boleng bo tsitsitseng ba tjheseletso.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | VPE-1 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Boholo ba 1000kg |
| Bophara ba tafole | 1000 mm |
| Enjene ea ho potoloha | 0.75 kw |
| Lebelo la ho potoloha | 0.05-0.5 ka motsotso |
| Enjene e sekamelang | 1.1 kw |
| Lebelo la ho sekamisa | 0.67 rpm |
| Sekhutlo sa ho sekamisa | 0~90°/ 0~120°degree |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa ho ema ka thoko | 150 mm |
| Sebaka se phahameng ka ho fetisisa sa matla a khoheli | 100 mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Taolo ea remoutu cable ea 8m |
| Dikgetho | Sekotjana sa ho tjheseletsa |
| Tafole e otlolohileng | |
| Sebaka sa haeteroliki sa li-axis tse 3 |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Bakeng sa kgwebo ya matjhaba, Weldsuccess e sebedisa letshwao lohle le tummeng la dikarolo tse setseng ho netefatsa hore di-rotator tsa ho welding di phela nako e telele. Esita le dikarolo tse setseng di robehile kamora dilemo tse ngata hamorao, mosebelisi wa ho qetela le yena a ka nkela dikarolo tse setseng sebaka habonolo mmarakeng wa lehae.
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, Ho potoloha pele, Ho potoloha morao, Ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, Mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Jwalo ka moetsi wa WELDSUCCESS, re hlahisa sebaka sa ho tjheseletsa ho tloha ho seha dipoleiti tsa tshepe tsa pele, ho tjheseletsa, kalafo ya mechini, masoba a ho tjhesa, kopano, ho penta le teko ya ho qetela.
Ka tsela ena, re tla laola ts'ebetso eohle ea tlhahiso e tlas'a sistimi ea rona ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015. Le ho netefatsa hore moreki oa rona o fumana lihlahisoa tsa boleng bo holimo.
✧ Merero e Fetileng





