Sepheto sa ho Welding sa LPP-03
✧ Selelekela
Sistimi ea rolara ea ho tjheseletsa ea lithane tse 3 ke sesebelisoa se ikhethileng se sebelisetsoang ho beha le ho potoloha likarolo tsa mosebetsi tse boima ba ho fihlela ho lithane tse 3 tsa metric (3,000 kg) nakong ea ts'ebetso ea ho tjheseletsa.
Likarolo tsa bohlokoa le bokhoni ba sistimi ea roller ea welding ea lithane tse 3 li kenyelletsa:
- Bokgoni ba ho Jara:
- Sistimi ea rolara ea ho tjheseletsa e etselitsoe ho sebetsana le ho potoloha likarolo tsa mosebetsi tse boima bo phahameng ba lithane tse 3 tsa metric (3,000 kg).
- Sena se etsa hore e lokele likarolo tse kholo tsa indasteri, tse kang lijana tsa khatello, likarolo tsa mechini e boima, le lintho tse khōlō tse entsoeng ka tšepe.
- Moralo oa Roller:
- Sistimi ea rolara ea ho tjheseletsa ea lithane tse 3 hangata e na le letoto la lirolara tse tsamaisoang ka matla tse fanang ka tšehetso le potoloho e hlokahalang bakeng sa mosebetsi.
- Lirolara li entsoe ka thepa e matla haholo 'me li behiloe ho netefatsa hore mosebetsi o boima o tsitsitse ebile o laoloa.
- Phetoho le Phetoho ea ho Sekama:
- Sistimi ea rolara ea ho welding hangata e fana ka bokhoni ba ho fetola potoloho le ho sekamela.
- Ho potoloha ho dumella ho beoa ha mosebetsi ka tsela e lekanang le e laolehileng nakong ea ts'ebetso ea ho tjheseletsa.
- Ho fetola ho sekamela ho nolofalletsa ho shebana hantle ha karolo ea mosebetsi, ho ntlafatsa phihlello le ponahalo bakeng sa motjhini oa ho tjheseletsa.
- Taolo e nepahetseng ea Lebelo le Boemo:
- Sistimi ea rolara ea ho tjheseletsa e etselitsoe ho fana ka taolo e nepahetseng holim'a lebelo le sebaka sa mosebetsi o potolohang.
- Sena se finyelloa ka likarolo tse kang li-drive tsa lebelo le feto-fetohang, li-indicator tsa boemo ba dijithale, le litsamaiso tse tsoetseng pele tsa taolo.
- Tlhahiso e Eketsehileng:
- Bokhoni bo sebetsang ba ho beha le ho potoloha ba sistimi ea rolara ea ho welding ea lithane tse 3 bo ka ntlafatsa tlhahiso ka ho fokotsa nako le boiteko bo hlokahalang ho seta le ho laola mosebetsi.
- Kaho e Tiileng le e Tšoarellang:
- Sistimi ea rolara ea ho tjheseletsa e hahiloe ka thepa e boima le foreimi e tiileng ho mamella meroalo le likhatello tse kholo tsa ho sebetsana le lisebelisoa tsa mosebetsi tsa lithane tse 3.
- Likarolo tse kang li-roller tse matlafalitsoeng, li-bearing tse matla haholo, le motheo o tsitsitseng li tlatsetsa ho ts'epahaleng le ho tšoarelleng ha eona.
- Likarolo tsa Polokeho:
- Polokeho ke taba ea bohlokoa haholo moralong oa sistimi ea rolara ea ho tjheseletsa ea lithane tse 3.
- Likarolo tse tloaelehileng tsa polokeho li kenyelletsa mekhoa ea ho emisa ka tšohanyetso, tšireletso ea ho jara boima bo feteletseng, ho kenya ka mokhoa o tsitsitseng, le tšireletso ea mosebelisi ho netefatsa ts'ebetso e sireletsehileng.
- Ho tsamaellana le Lisebelisoa tsa ho Welding:
- Sistimi ea rolara ea ho tjheseletsa e etselitsoe ho hokahana ka mokhoa o se nang sekoli le lisebelisoa tse fapaneng tsa ho tjheseletsa, tse kang MIG, TIG, kapa mechini ea ho tjheseletsa ea arc e ka tlas'a metsi.
- Sena se netefatsa hore mosebetsi o tsamaea hantle le ka bokgabane nakong ea ho tjheseletsa likarolo tse kholo.
Sistimi ea lirolara tsa ho tjheseletsa tsa lithane tse 3 e sebelisoa haholo liindastering tse kang kaho ea likepe, tlhahiso ea mechini e boima, tlhahiso ea likepe tsa khatello, le merero e meholo ea tlhahiso ea tšepe. E nolofalletsa ho tjheseletsa ka katleho le ka nepo mesebetsi e boima, e ntlafatsa tlhahiso le boleng ba ho tjheseletsa ha e ntse e fokotsa tlhoko ea ho sebetsana le ho beha lintho ka letsoho.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | Rolara ea ho Welding ea LPP-03 |
| Bokgoni ba ho retelehela | Bongata ba lithane tse 3 |
| Ho kenya Bokhoni-Drive | Bongata ba lithane tse 1.5 |
| Ho kenya Bokhoni-Idler | Bongata ba lithane tse 1.5 |
| Boholo ba sekepe | 300~1200mm |
| Fetola Tsela | Phetoho ea bolt |
| Matla a ho Potoloha ha Motlakase | 500W |
| Lebelo la ho Potoloha | Pontšo ea dijithale ea 100-4000mm/min |
| Taolo ea lebelo | Mokhanni oa maqhubu a feto-fetohang |
| Mabili a roller | Tšepe e koahetsoeng ka mofuta oa PU |
| Sistimi ea taolo | Lebokose la taolo ea letsoho le hole le switjha ea pedal ea maoto |
| 'Mala | RAL3003 E KHUBELU & 9005 E NTŠO / E IKHETHILENG |
| Dikgetho | Bokgoni bo boholo ba bophara |
| Motheo oa mabili a tsamaeang a enjene | |
| Lebokose la taolo ea letsoho le se nang mohala |
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
Bakeng sa kgwebo ya matjhaba, Weldsuccess e sebedisa letshwao lohle le tummeng la dikarolo tse setseng ho netefatsa hore di-rotator tsa ho welding di phela nako e telele. Esita le dikarolo tse setseng di robehile kamora dilemo tse ngata hamorao, mosebelisi wa ho qetela le yena a ka nkela dikarolo tse setseng sebaka habonolo mmarakeng wa lehae.
1. Mofetoleli oa maqhubu o tsoa ho cha ea Damfoss.
2.Motor e tsoa ho mofuta oa Invertek kapa ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, Pele, Ho kgutlela morao, Mabone a Matla le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
4. Lebokose la taolo la letsoho le se nang mohala lea fumaneha haeba ho hlokahala.
✧ Hobaneng o lokela ho re kgetha
Weldsuccess e sebetsa litsing tsa tlhahiso tse 25,000 sq ft tsa tlhahiso le sebaka sa liofisi tse tsamaisoang ke k'hamphani.
Re romela thepa linaheng tse 45 lefatšeng ka bophara 'me re motlotlo ho ba le lenane le leholo le ntseng le hola la bareki, balekane le barekisi lik'honthinenteng tse 6.
Setsi sa rona sa maemo a holimo se sebelisa liroboto le litsi tse felletseng tsa mechini ea CNC ho eketsa tlhahiso, e khutlisetsoang boleng ho bareki ka litšenyehelo tse tlase tsa tlhahiso.
✧ Tswelopele ya Tlhahiso
Ho tloha ka 2006, re fetisitse tsamaiso ea taolo ea boleng ea ISO 9001:2015, re laola boleng ho tloha lipoleiting tsa tšepe tsa thepa ea pele. Ha sehlopha sa rona sa thekiso se fetisetsa taelo ho sehlopha sa tlhahiso, ka nako e ts'oanang se tla hloka tlhahlobo ea boleng ho tloha poleiting ea tšepe ea pele ho isa tsoelo-peleng ea lihlahisoa tsa ho qetela. Sena se tla netefatsa hore lihlahisoa tsa rona li fihlela litlhoko tsa bareki.
Ka nako e ts'oanang, lihlahisoa tsohle tsa rona li fumane tumello ea CE ho tloha ka 2012, kahoo re ka romela kantle ho naha 'marakeng oa Europeam ka bolokolohi.
✧ Merero e Fetileng








