Rotator ea ho Welding ea Hydraulic Fit Up e Tloaelehileng ea 100T Bakeng sa ho Welding ea Pipe Butt
✧ Selelekela
1. Fit Up Welding Rotator ke mofuta oa mokhoa oa ho tjheseletsa o potolohang, o sebelisetsoang ho tjheseletsa o lekanang le ho kenya tjheseletso ea ho potoloha.
2. E na le tokiso ea bolt, e leng se etsang hore e lokele ho tjheseletsa lipeipi tsa lipeipi.
3. Bokgoni bo boholo bo ka fihla ho 40T, mme e na le lebokose la waelese/la taolo e hole, e leng se etsang hore ho be bonolo ho e sebedisa.
4. Sethala sena sa ho tjheseletsa sa Fit Up se etselitsoe ts'ebetso e nepahetseng ea ho tjheseletsa, se bonolo ho se sebelisa 'me se ka fetoloa ka nepo bakeng sa litlhoko tse fapaneng tsa ho tjheseletsa.
5. E na le ho nepahala le botsitso bo phahameng, hammoho le ts'ebetso e ntle ea ho tjheseletsa. E boetse e na le lisebelisoa tsa polokeho ho netefatsa polokeho ts'ebetsong ea ho tjheseletsa.
✧ Tlhaloso e ka Sehloohong
| Mohlala | Rolara ea ho tjheseletsa ea FT-100 |
| Bokgoni ba ho Jara | Boholo ba lithane tse 50*2 |
| Fetola Tsela | Phetoho ea bolt |
| Phetoho ea haeteroliki | Holimo/Tlase |
| Bophara ba Sejana | 800~5000mm |
| Matla a Motlakase | 2*2.22kw |
| Tsela ea ho tsamaea | Ho tsamaea ka letsoho ka notlele |
| Mabili a roller | PU |
| Boholo ba rolara | Ø500*300mm |
| Palo ea li-volts | 380V±10% 50Hz 3Phase |
| Sistimi ea taolo | Lebokose la letsoho le se nang mohala |
| 'Mala | E etselitsoeng uena |
| Tiisetso | Selemo se le seng |
✧ Tšobotsi
1. Likarolo ka bobeli li na le bokhoni ba mahala ba ho fetola mahlakore a mangata
2. Mosebetsi oa ho lokisa o tenyetseha haholoanyane 'me o ka amohela mefuta e fapaneng ea boemo ba seam ea ho tjheseletsa hamolemo
3. Lebili la V la haeteroliki le thusa ho tsamaisa motsamao wa axial wa tora
4. E ka ntlafatsa haholo bokgoni ba ho sebetsa bakeng sa botenya bo mosesaane ba lebota le tlhahiso ya bophara bo boholo ba phaephe
5. Hydraulic Fit Up Rotator e na le rotator ea shift e fetoloang ea 3D, seteishene sa ho sebetsa sa hydraulic se nang le taolo e sebetsang hantle.
6. Motheo oa rotator o entsoe ka poleiti e tjhitliloeng, e nang le matla a phahameng ho netefatsa hore ha ho na kobeho e etsahalang ka nako e itseng
7. Motlakase oa Rotator le ho taboha ke ts'ebetso e kenelletseng ho netefatsa ho potoloha ho nepahetseng ha rolara
✧ Letšoao la Likarolo tse ling
1. Variable Frequency Drive e tsoa ho cha ea Danfoss / Schneider.
2. Li-motor tsa ho potoloha le ho tilring ke mofuta oa Invertek / ABB.
3. Dikarolo tsa motlakase ke lets'oao la Schneider.
Likarolo tsohle tse setseng li ka nkeloa sebaka habonolo 'marakeng oa lehae oa basebelisi ba ho qetela.
✧ Sistimi ea Taolo
1. Lebokose la taolo la letsoho le hole le nang le pontsho ya lebelo la ho potoloha, ho potoloha pele, ho potoloha morao, ho sekamisa hodimo, ho sekamisa tlase, mabone a motlakase le mesebetsi ya ho emisa maemong a tshohanyetso.
2. Khabinete e kholo ea motlakase e nang le switch ea motlakase, Mabone a Matla, Alamo, Mesebetsi ea ho Seta Bocha le Mesebetsi ea ho Emisa Maemong a Tšohanyetso.
3.Pedale ya maoto ho laola tsela eo e potolohang ka yona.
4.Re boetse re eketsa konopo e 'ngoe ea ho emisa maemong a tšohanyetso lehlakoreng la 'mele oa mochini, sena se tla netefatsa hore mosebetsi o ka emisa mochini ka lekhetlo la pele hang ha kotsi efe kapa efe e hlaha.
5. Sistimi eohle ea rona ea taolo e nang le tumello ea CE ho ea 'marakeng oa Europe.
✧ Merero e Fetileng











